Ligę czas zacząć !

Już w najbliższą niedzielę rozegramy pierwszy ligowy mecz naszym rywalem będzie Iskra Zamość- Rynarzewo.W pierwszej kolejce Iskra pokonała na własnym boisku Orion Dziewierzewo 7:2 co na tą chwilę daje zespołowi z Rynarzewa 1 miejsce w tabeli.My jednak łatwo skóry nie sprzedamy i nasi zawodnicy zapowiadają walkę o 3 punkty.Mecz rozpocznie się o godz 11:00 serdecznie zapraszamy do gorącego dopingowania naszych zawodników !!!

Poniżej wywiad z Dawidem Kujawą,który zdobył 2 bramki w dwóch meczach kontrolnych.

Oskar.M:Cześć Dawid,jak nastrój przed jutrzejszym meczem?
Dawid.K:Cześć nastawiony jestem strasznie bojowo,ponieważ był by to trochę wstyd dla mnie grając tyle w piłkę nożną.
Oskar.M:Wstyd jeśli twój zespół nie zdobył by kompletu punktów tak ?
Dawid.K:Wydaję mi się ,że trochę by to był wstyd mimo,że nasz klub nie dawno powstał.
Oskar.M:Jak z twoją formą?Będziesz regularnie trafiał do siatki rywali ?
Dawid.K:Mimo tak długiej przerwy forma nie jest zła.Z dnia na dzień jest coraz lepiej.
Oskar.M: Powiedz Dawid jaki jest cl zespołu na ten sezon ?
Dawid.K:Awans do A-klasy,innego wyjścia na ten sezon nie ma.
Oskar.M:Masz może jakieś indywidualne cele,liczba goli?asyst?
Dawid:K:Fajnie by było gdyby udało mi się zdobyć króla strzelców w drużynie jak i w lidze.Asyst?Ile będzie tyle będzie.
Oskar.M:A jak z atmosferą w zespole?
Dawid.K:Atmosfera jest przednia,jeszcze w żadnej drużynie w jakiej grałem nie było tak fajnie jak teraz.
Oskar.M:Kogo typujesz na lidera zespołu ?
Dawid.K:Wydaje mi się ,że nie będzie lidera w naszym zespole,każdy będzie dawał z siebie 100 % żeby wygrywać mecze.
Oskar.M:Co sądzisz o waszym szkoleniowcu ?
Dawid.K:Myślę,że nasz trener swoim doświadczeniem doprowadzi nas bardzo daleko i dzięki jego treningom możemy się wiele nauczyć.
Oskar.M:To na koniec,może chcesz kogoś pozdrowić ?
Dawid.K:Moją rodzinkę która w tym momencie jest w Grecji,bardzo mi dopingują,całą drużynę i naszego trenera :)
Oskar.M:Okej Dawid,dzięki za wywiad liczę na 3 punkty w niedzielę.Dobrej nocki.
Dawid.K:Dzięki dobranoc.