Porażka z Gryfem !

W dniu dzisiejszym nasz zespół rozegrał pierwszy mecz kontrolny naszym rywalem był grajacy 3 klasy wyżej Gryf Sicienko.Początek spotkania był nerwowy w naszym wykonaniu stąd szybko stracona pierwsza bramka,później nasza gra wyglądała coraz lepiej i nie odstawaliśmy zbytnio od graczy z Sicienka,mieliśmy swoje sytuacje,których niestety nie udało zamienić się na bramki,Gryf również pare razy postraszył naszego bramkarza.Po zmianie stron inicjatywę przejęli goście,widać było brak sił u naszych graczy,co jest zrozumiałe po ciężkim okresie przygotowawczym.Pod koniec spotkania straciliśmy 2 bramki,a udało nam się strzelić jedną autorstwa Dawida Kujawy po pięknym wyłożeniu piłki Patryka Berezy.Na pewno postawa w meczu z 5 ligowcem napawa optymizmem i sądzę ,że z meczu na mecz nasza gra będzie wyglądała coraz lepiej.

AF Brzoza 1:3(0:1) Gryf Sicienko

bramka:Dawid Kujawa (as.Patryk Bereza)